VII Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego o Puchar Burmistrza Oleśnicy to kolejny turniej, który odbył się w dniu 06.04.2019r. Jest to impreza sportowa na którą został zaproszony również Roztoczański KKT z Zamościa. Ponad 400 zawodników przyjechało z Polski i Czech, którzy rywalizowali na trzech matach. Po raz kolejny nie zawiedli nasi zawodnicy prezentując wysoki poziom swoich umiejętności i zdobywając czołowe miejsca na podium: Marta Czapka złoty medal w kumite i 4 miejsce w kata, Gabriel Kaszuba i Mateusz Pawluk srebrne medale, Basia Kawalec i Gabrysia Kot brązowe medale oraz Hubert Szeremeta i Hania Grosman 4 miejsca. Ale to nie wszystko bo w konkurencji drużynowej nasi zawodnicy zdeklasowali przeciwników i w finale walcząc pomiędzy sobą zdobyli złoty medal dziewczyny ( Hanna Grosman, Malwina Gontarz i Basia Kawalec) oraz chłopcy srebrny medal (Michał Kowalski, Gabriel Kaszuba i Hubert Szeremeta). W grupie seniorskiej 3 miejsce i brązowy medal w konkurencji kata zdobył Paweł Kowalski. Brawo, brawo i jeszcze raz brawo. Wszyscy startujący zawodnicy otrzymali okolicznościowe koszulki, upominki oraz słodycze. Ogromne gratulacje dla wszystkich startujących oraz instruktora Sensei Radosława Niziołka za przygotowanie naszych zawodników.