Po raz VII w dniu 1 grudnia 2019 r. na hali tenisowej OSiR w Zamościu odbył się Turniej o Puchar Świętego Mikołaja, na który przyjechało 170 zawodników z naszego województwa. Ponadto przybyli znamienici goście, sponsorzy, rodzice oraz sympatycy karate tradycyjnego. Jak co roku Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego był głównym organizatorem tej wyjątkowej imprezy. Prezydent Miasta Zamościa Andrzej Wnuk objął honorowym patronatem turniej, zaś patronat medialny objęły Kronika Tygodnia i Katolickie Radio Zamość.

Oficjalne otwarcie zawodów rozpoczęło się ok godz: 11:30 przemówieniem Wiceprezydenta Zamościa Pana Piotra Zająca następnie głos zabrali Wicestarosta Zamościa Pan Witold Marucha i Rzecznik Polskiego Związku Karate Tradycyjnego Pan Janusz Kawałko. Po powitaniu wszystkich gości, rodziców, instruktorów karate i zawodników została wręczona statuetka oraz szczególne podziękowania medaliście Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata Kacprowi Pańko za wieloletnie reprezentowanie Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego na arenie krajowej i międzynarodowej. Oczywiście największym zainteresowaniem oraz uwagą cieszył się Święty Mikołaj, który wręczał paczki i upominki wszytkom obecnym dzieciom.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w zorganizowaniu VII Turnieju o Puchar Świętego Mikołaja, a w szczególności Prezydentowi Miasta Zamościa, Starostwu Powiatowemu w Zamościu, Dyrektorowi OSiR, sponsorom, a w szczególności rodzicom dzieci trenujących w Roztoczańskim KKT, którzy w znacznym stopniu przyczynili się do sprawnego przygotowania i poprowadzenia całej imprezy. Ponadto gratulujemy wszytkom medalistom turnieju oraz tegorocznym zdobywcom Pucharu Świętego Mikołaja. Do zobaczenia za rok. Oss!!!